tr

Kovan Vida

KOVAN VİDA

FORMER Makine AŞ, plastik ve kauçuk işleme endüstrisinde uzun yıllara dayanan tecrübe, bilgi ve birikimin yeni ismi olarak doğdu. Uzmanlığı, plastik ve kauçuk işleme makinelerinin vida ve silindirlerinin tasarım ve üretimini yapmaktır.

1973 yılından bu yana edinilen birikim, modern metal işleme teknolojileri,  güçlü ve hassas makine parkuru, yenilikleri yakından takip eden deneyimli ekip ve malzeme girdisinden teslimata kadar giden keskin bir kalite anlayışı sayesinde, yüksek kalitede plastifikasyon üniteleri üreten ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren bir işletme olmuştur.

Odağımız, tasarım kabiliyetimiz ile proses ihtiyaçlarınız doğrultusunda, size en iyi plastifikasyon şartlarını sağlayacak, en yüksek performanslı kovan ve vidaları tasarlamak ve bunun yanında doğru malzeme ve farklı yüzey sertleştirme ve kaplama tekniklerini de kullanarak en uzun çalışma ömrünü sunabilmektir.

Yerel ve uluslararası alanda gelişmekte ve büyümekte olan plastik işleme endüstrisini işleme teknolojileri anlamında destekleyen güvenilir, sürekli yenilenen, gelişen ve geliştiren müşteri odaklı bir organizasyon olmaya devam edeceğiz.

FORMER Makine Aş. plastik ekstrüzyon ve enjeksiyon makinelerinde kullanılan hemen her çeşit kovan ve vida ünitesini üretmektedir. Uzun yıllara dayanan bilgi, birikim ve mühendislik ile tasarlanan ve modern işleme tekniklerini kullanarak ürettiğimiz kovan ve vidalar ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılarken, kullandığımız malzemeler ve özel kaplama teknikleri ekipmanınızı en yüksek verimlilik ve en uzun ömürle kullanmanızı sağlayacaktır.

PDF

Kovan Vida Kataloğu için tıklayınız.